Oferta 2024 r.


Zapraszamy Państwa do Ośrodka „FLISAK" w Sarbinowie na turnusy rehabilitacyjne, na wypoczynek połączony z rehabilitacją, ferie.

 

Jeśli chcecie Państwo zabiegi rehabilitacyjne połączyć z relaksem i wypoczynkiem, znajdziecie u nas doskonałe warunki. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób niepełnosprawnych jak również i dla osób szukających wypoczynku fizycznego i psychicznego od trudów życia codziennego i pragnących podreperować swoje zdrowie i siły, oraz chcących nabrać chęci do życia.

 

Na terenie ośrodka: plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill, bilard, boisko do siatkówki i koszykówki, wypożyczalnia rowerów.

Ośrodek dysponuje 193 miejscami noclegowymi. Naszym gościom oferujemy pokoje z pełnym węzłem sanitarnym 1- osobowe, 2-osobowe oraz 3 apartamenty 3-osobowe.

Wszystkie pokoje posiadają łazienki i wyposażone są TV, telefon, czajnik bezprzewodowy, lodówkę, radio oraz dostęp do Internetu.  

Posiadamy bogatą bazę zabiegową. Miła i wysoko wykwalifikowana kadra, wykorzystując dobrze wyposażone gabinety zabiegowe, gwarantuje szybkie postępy w rehabilitacji.

Na smaczne, obfite i zdrowe posiłki zapraszamy do jadalni, gdzie Goście w ramach pobytu korzystają z całodziennego wyżywienia - porcjowanego (śniadanie, obiad, kolacja).

Podczas pobytu na turnusie rehabilitacyjnym jest realizowany program rekreacyjno - wypoczynkowy (w cenie turnusu): ogniska z pieczonymi kiełbaskami, wieczorek powitalny i pożegnalny, wieczorki taneczne z muzyką na żywo, biesiady, konkursy, prelekcje, turnieje, wycieczki - płatne dodatkowo.

Zapewniamy transport autokarem do naszego Ośrodka:

  • Łódź → Sarbinowo (Ośrodek) → Łódź

     transport autokarem lub busem do ośrodka: Łódź – 290,00 zł, Włocławek – 250,00 zł, Toruń – 240,00 zł, Bydgoszcz – 230,00 zł, (ceny w dwie strony)

Kontakt

 tel.:
(94) 35 15 534,
(94) 35 15 956(94) 34 80 765
fax. (94) 35 14 388,

 e-mail: info@orw-flisak.pl

Informacje o nowościach - Zapisz się!!!


Chcesz być informowany o nowościach i promocjach w naszych Ośrodkach?
Zapisz się na bezpłatny informator.
.

Adres kor.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „ZAGŁĘBIE"
ul. Bogusława XIV nr 3,
78-111 Ustronie Morskie

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.